100ries

Láska ze sna (100ries)

30. prosince 2008 v 23:14 | Dromedka
Tak děťátka (vůbec nám tak neříkají na intru:D), mám pro vás další své dílko... kraťoučké a pochybuju, že někomu bude za to stát číst, ale je to další ze série 100ries a to na slovo Milenci. Chtěla bych ho věnovat Gigince, protože se jí moc líbila a doporučila mi, abych ji už nepřepisovala a nechala v této podobě. Chtěla bych ji věnovat Hope, za její včerejší pomoc (ona ví, oč jde:)) a chtěla bych ji věnovat Lirael, protože je nemocná a já se hrozně těším na její kapitolku a navíc jako takový malý dáreček k Vánocům, ačkoli se to vůbec nebude líbit... :)

Socha (100ries)

6. prosince 2008 v 1:34 | Dromedka
Ok, dobrý večer, přátelé moji... :) Mám pro vás první ze své sbírky 100ries. Mám rozepsané další si dva, ale to je teď jednou... tohle je na slovo ONA, ačkoli to s onou nemá skoro nic společného... prostě mě to jen tak napadlo, když sem to ještě jednou projížděla. Začátek je trochu... jak bych to řekla... mno nechte se překvapit, je to krátké, tak doufám, že jeden nebo dva komenty snad naberu... zatím paa a dobrou noc, zlatíčka :-* Vaše Drom.

100ries - zadání + tabulka

28. listopadu 2008 v 20:03 | Dromedka
Tak jo, u jedný hodně zajímavý autorky, která se jmenuje Titany a jejíž stránky naleznete TADYK, jsem našla vážně zajímavou věc... :) jedná se o tzv. 100ries, tedy tabulku se sto povídkami... :D Páááni, říkáte si asi teď... :) Mno info a odkazy a tabulka pod perexem:)
 
 

Reklama