How's your life been so far??? ... aaaaaand, it's my 21st birthday!

2. prosince 2011 v 0:00 | Gigi |  Jen tak...
Ahoj zrůďátka moje :)! Po dlouhé době jsem tady s nějakým článkem. Není to, jak jistě něktěří z Vás stále ještě (a poněkud naivně) doufají, nová kapitola. Nic takového...podle nadpisu vidíte, že mám na srdci dvě zásadní věci :D. Váš život v poslední době (o sobě taky ve zkratce napíšu) a své 21. narozeniny!!! Více pod perexem...

Tak nejdříve tady k Vám... tak co??? Jak se všichni máte? Už jste nadšeni z Vánoc? Já byla asi taky dva týdny zpátky, teď už mě to zase přechází, neboť mám Vánoce letos spojené se zápočtovým týdnem, který letos velmi poeticky končí 23.12 ... nice, isn't it? No, každopádně taky doufám, že se máte líp než já. Nebojte, nebudu konkretizovat - na to je tenhle blog až moc veřejné místo :D. Myslím, že stav, v němž se momentálně nacházím někteří z Vás velmi dobře znají - potřeba změny, pocit stagnace, odpor ke všemu starému a známému atd atd., je toho prostě moc! (Btw, kdyby se někteří, kteří VÍ, chtěli vyjadřovat, žádné detaily,prosím...ještě není rozhodnuto!!!)

Ouki douki, tak to byl tak trochu nic neříkající výlev mé mysli napadnuté vzácně se objevující depresí! ... takže teď k tomu pozitivnějšímu!

Dnes je mi 21 let! Můžu se jet opít do Ameriky, což je samozřejmě ta jediná věc, po níž toužím celý svůj život!!! (ironie, of course) ...takže pozvědnětě cokoli máte právě v ruce a připijte na mé zdraví a můj další život plný štěstí, inspirace a dokonalosti...ano, ano, jsem sarkastická, ale to se jen projevuje má depka. Jinak jsem samozřejmě zcela nadšená, že jsem zase o rok starší...zase ironie! Jejda, to jsem z toho udělala velmi pozitivní oznámení...radši to ukončím a nebudu psát nic dalšího nebo ještě budete všichni v takové náladě jako já, což bych nechtěla!!!

Sooo, happy birthday to me (and to anybody who also celebrates today) a mějte se krásně, užívejte si vánoční atmosféry, punče, svařáky, medoviny ...znáte to, prostě klasické vánoční kýče, které jsou ovšem jednou za rok velmi vítané :).

You are all in my mind (some also in my heart)!

Vaše Gigieta xxx
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 2. prosince 2011 v 23:07 | Reagovat

neboj, vyjadřovat se k tomu nebudu =oP
k narozeninám jsem ti už přála,a le tak ve zkratce: všechno nejlepší k narozeninám =o* letos pro tebe kapitolu ani žádnou jinou povídku nebo něco nemám - došly mi nápady!, takže ti to asi bude muset stačit, mno...
ale vyjádřím se k těm punčům, svařákům atd. - proč jsem já v Anglii, sakra, ještě nic takového neviděla?! =oD vůbec mi nepřipadá, že by snad za tři týdny měly být Vánoce...mno, možná zítra ve Sloughu...uvidíme, uvidíme =o)

2 Muhe Muhe | 2. prosince 2011 v 23:48 | Reagovat

VŠE NÉÉÉÉJ! :-D Dejžto, at jsi i nadále takhle skvělé šílená! :-D

3 Muhe Muhe | 2. prosince 2011 v 23:50 | Reagovat

Nebo spíš at jsi opět skvěle veselá a štastná! :-))
(došlo mi, že se ten první koment tak trochu nevztahuje k článku :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.