Únor 2009

Zastavte svět, chci vystoupit!

22. února 2009 v 14:36 | Dromedka |  Jednorázovky
Tak drazí, jak jsem slíbila, přináším vám jednu svou slohovku... :) Je to slohovka cvičná, takže to určitě není takový kalibr jako má Lir (čímž jí chci udělat reklamu, protože její Prvomájové šílenství je naprosto úžasné a určitě doporučuju :D)(doufám, že to nevadí:D) Mno abych omluvila tu blbost, co jsem napsala, psala sem ji den před odevzdáním, na intru v 11hodin večer, takže myšlenky jsou neucelené a zmatené... možná to málokdo z vás pochopí, ale já prostě neumím psát pozitivní a vtipné slohovky, takže vám sem dávám tohle... doufám, že se nepolekáte... :D Jo jinak, ten název, učitelka nám přímo řekla, že to byl nápis na budově od sprejera, tak proto... tak tedy příjemné počtení, komentem nepohrdnu... :D Zatím, vaše Drom:)
P.S. Má to být úvaha... :D

Tak tomu se říká shoda náhod:-D

21. února 2009 v 19:28 | Gigi |  Novinky
Hoj,zlatkos...ten novej lay,co teď vidíte,jsme s Dromedkou nevybíraly spolu...přiznávám:-D vybrala jsem ho sama,nic ji o něm neřekla a dopadlo to tak,že ona dneska nastavila lay,na kterém jsme se dohodly a na který jsem já úplně zapomněla,takže aniž bych se nejdříve podívala na blog, dala jsem sem tenhle...takže zmatky úplně nejvíc...no,každopádně,snad se Vám líbí, protože já jsem z něj nadšená (Drom možná o něco méně)...to je zatím všecho, Vaše G.

Nový skoro jarní kabát

21. února 2009 v 18:33 | Gigi & Dromedka |  Novinky
Heh, jistě ste si všimli všichni nového laye... :D Nám se s Gig líbil, tak sme poprosily drahou autorku layů (stránky v odkazech), aby nám tento zprostředkovala... :D Mno jen aby ste to věděli... :D Kdyby si někdo nevšiml.. :D Doufám, že se vám líbí stejně jako nám... tak já zase mizím makat... tak paaaa, Vaše Drom:-*

Tak jakože článek, mnooo... :D

20. února 2009 v 21:42 | Drom |  Jen tak...
Drazí pozůstalí, aneb vy, kteří ste zůstali... :D... :)
Nejprve chci moc poděkovat za všechna vaše přání, potěšilo mě to... :D Vážně... :)
Každý z vás si jistě všiml, že se tu drobátko pozastavila činnost... :) Nechci říkat, že s psaním končím, ani vám tu psát povinné omluvy, ale prostě... nechci se ani ospravedlňovat, či cokoli jiného... prostě jak řekla Lir, něco je ve vzduchu... a u mě i v posteli, v hlavě, doma, ve škole, v notebooku... :D Prostě je toho moc, nestíhám absolutně nic, natož psaní a školu... já bych možná psala ráda, ale je tu pár problémů, přes které to nejde, nehledě na to, že teĎ celý můj spisovatelský čas požírá školní časopis... :D Mohly bychom vám sem hodit články z něj, ale nevím, jestli se to smí, a proto se nejdřív poradím s Gigi... :D
Více pod perexem:)

Asi chcete novou kapitolu,že???

19. února 2009 v 21:32 | Gigi |  Jen tak...
Hej, kuřátkooos...krize se dostala nejen do naší ekonomiky...prostě nějak není nálada na psaní a abych byla upřímná,tak v HP FF už se mi ani pokračovat nechce...stejně to skoro nikdo nečte...což samozřejmě není ten důvod,jenomže já nemám nápady a absolutně se mi nechce nad touhle tvorbou přemýšlet a vymýšlet další děj a zápletky...uvidimos,jestli něco náhodou nesepíšu o weekendu,ale moc na to nespolehejte,protože to se mnou jde vážně z kopce...no,niiiiiiic, mějte se krásně a jestli jdete zítra někam pařit jako já, tak se moc neopijte:-D (promluvila "zapřísáhlá abstinentka")....tooož...XOXO...Vaše G.